Francie + vůz = Citroen. Vždy a všude. Značka se ocitla na mimořádně silné pozici. Může dokonce říci, že vedle Eiffelovy věže nebo baget je jedním ze symbolů této krásné země. Je těžké překvapit, když se podíváte na historickou značku. Společnost existuje od roku 1919 a byla založena společností Andre Citroen. Je těžké uvěřit, ale to všechno začalo s … zařízením. Byl to první obchodní nápad. Společnost se vyvíjela, komponenty Citroën se nacházely na Titanicu nebo v značce Rolls-Royce. Myšlenka výroby automobilů vyklíčila v jeho hlavě, když šel do Spojených států, aby se setkal s Henrym Fordem.

VIN Kontrola Citroen

První model po dvou týdnech byl objednán v počtu šestnácti tisíc výtisků. Úspěch Citroënu byl šokující, ale i překvapivější zákaznický servis. Vyškolený prodejce, stabilní ceny a opravy dílů všude. Na konci propagační kampaně je opět překvapen. Citroën vytvořil na Eiffelově věži velký znak. Byl použit k vytvoření 250 000 žárovek. Marketingový úspěch také způsobil nárůst výroby. V roce 1921 prodal 20 000 výtisků!

Ve dvacátém století zcela změnilo myšlenku na vzhled vozidel. Od této chvíle jsou automobily mnohem efektivnější a méně nápadné. Nevadí mi, že značka bude pokračovat v cestě po úspěchu. Působivé je skutečnost, že navzdory přechodu na 100 let je stále schopen inspirovat důvěru po generacích kupujících.

Scratch tento ideální obraz může být stereotypní názor na selhání francouzských automobilů. Takže pokud plánujete v blízké budoucnosti koupit takové modely jako C4, C3, C5 nebo Jumper, měli byste pečlivě zkontrolovat vůz všemi možnými způsoby. Pokud se chcete dozvědět něco o historii vozu, postupujte podle jednoduchého manévru, kterým je VIN Check Citroen.

VIN Číslo vašeho Citroa najdete zde.
Nezapomeňte, že před zakoupením zkontrolujte historii vozidla. To provedete zadáním čísla VIN Citroen níž